Педагогічна преса
Головна » 2014 » Жовтень » 10 » ФІНАЛЬНІ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ
16:45
ФІНАЛЬНІ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ

10 жовтня в  м. Лебедині на стадіоні «Авангард» відбулися фінальні районні змагання з футболу в залік ХІІ районних спортивних ігор школярів серед юнаків 1998 – 1999 р.н. В змаганнях приймали участь команди-переможці зональних  районних змагань, які тривали з 26 вересня по 8 жовтня цього року, а саме команди Ворожбянського НВК, Будильського, Катеринівського НВК та команда Василівської ЗОШ. В напруженій боротьбі перемогу виборола команда Будильського НВК (викладач Кіряненко А.В., тренер-викладач Калюжний М.О.), ІІ місце виборола команда Ворожбянського НВК (викладач Педан В.в.), ІІІ місце посіла команда Катеринівського НВК (викладач Халепа О.М.).                                                                    Команди переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

Переглядів: 373 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0