П`ятниця, 19.10.2018, 13:14
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2014 » Грудень » 2 » ЮНІ МОВОЗНАВЦІ
09:30
ЮНІ МОВОЗНАВЦІ
29 листопада 2014 року на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся ХV міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, в якому брали участь 67 учнів 3-11 класів.
Вітаємо переможців:
3 клас – Коробку Софію, Василівська ЗОШ І-ІІІст. – І місце
              Селюкову Софію, Голубівська ЗОШ І-ІІІст – ІІ місце
              Харченко Аліса, Михайлівська ЗОШ І-ІІІст. – ІІ місце
              Деркач Вікторія, Будильський НВК – ІІІ місце
4 клас – Пінчук Софію, Штепівський НВК – І місце
              Муковоза Олега, М.Бобрицький НВК – ІІ місце
              Федорченко Ангеліну, Пристайлівський НВК – ІІІ місце
5 клас – Заєць Альону, М.Висторопський НВК -  І місце
              Тищенка Володимира, ВІорожбянський НВК – ІІ місце
              Гахову Альону , Голубівська ЗОШ І-ІІІст. – ІІ місце
              Селюніну Надію, М.Висторопський НВК – ІІІ місце
6 клас – Колодяжну Катерину, Будильський НВК – І місце
              Холоденко Анну , Михайлівська ЗОШ І-ІІІст. – ІІ місце
              Бистренко Анжеліку, М.Бобрицький НВК – ІІ місце
              Іванову Анну , Пристайлівський НВК – ІІІ місце
              Леонтьєву Анастасію, Ворожбянський НВК - ІІІ місце 
              Вохміну Анастасію, Межиріцька ЗОШ І-ІІІст. – ІІІ місце
7 клас – Лопу Яну , Василівська ЗОШ І-ІІІст. - І місце
               Калініченко Віталіну, Пристайлівський НВК – ІІ місце
               Зимогляд Анну, Голубівська ЗОШ І-ІІІст. – ІІІ місце
               Лелюх Ярослава, Василівська ЗОШ І-ІІІст. - ІІІ місце
8 клас -  Зимогляд Яну, Голубівська ЗОШ І-ІІІст. – І місце
               Твардовського Дмитра, Михайлівська ЗОШ І-ІІІст. – ІІ місце
               Рудиченка Артема, Межиріцька ЗОШ І-ІІІст. – ІІІ місце
9 клас -  Голуб Катерину, Пристайлівський НВК – І місце
               Клименко Катерину,  Штепівський НВК – І місце
10 клас – Лисянську Вікторію, Голубівська ЗОШ І-ІІІст. – І місце
               Луценко Галину, Павленківський НВК – ІІ місце
Переглядів: 155 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz