Субота, 20.10.2018, 15:46
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2013 » Квітень » 4 » Перлини творчості
09:53
Перлини творчості
      Сьогодні, на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості вперше відбувся конкурс працівників навчально-виховних закладів «Перлини творчості», який об’єднав близько 60 талановитих учителів та працівників із 20 навчальних закладів району. 
   Вражаючи глядачів своєю майстерністю творчі педагогічні колективи, директори, заступники директорів, педагоги-організатори, вчителі стали яскравим прикладом для своїх вихованців не лише у навчальному процесі, а й у творчості. Конкурс проходив у 5  номінаціях: 
  - «Вокальне мистецтво»
  - «Патріотична пісня»
  - «Музичне виконання»
  - «Художнє та авторське виконання»
  - «Оригінальний жанр»
 
   Яскраві, масові номери радували глядачів і членів журі своїм різнобарв’ям, естетичним смаком, костюмами та сценічною культурою. Журі конкурсу, до якого входили фахівці різних жанрів, визначили переможців у номінаціях: 
   - номінація «Художнє та авторське виконання»:
І  - місце 
Гусак Богдана Вікторівна
(вчитель укр. мови та літератури)  М.Висторопський НВК
ІІ - місце  
Філоненко Валерій Григорович 
(вчитель музичного мистецтва) Боровеньківський НВК
ІІІ - місце
Іванов Станіслав Володимирович
(вчитель музичного мистецтва) Червленівський НВК
  - номінація «Музичне виконання»:
І  - місце 
Усатенко Тетяна Олександрівна
(вчитель музичного мистецтва)  Будильський НВК
- номінація « Оригінальний жанр»:
І  - місце 
Самодіяльний колектив «Мальви» Гринцівський НВК
ІІ - місце  
Самодіяльний колектив
«Ух» Михайлвськаої ЗОШ І-ІІІ ст.
номінація « Вокальне мистецтво» (солісти-вокалісти):
І  - місце 
Очко Ольга Володимирівна  (помічник вихователя) Рябушківський НВК
ІІ - місце 
Савенко Юлія Олексіївна
(вчитель укр. мови та літератури) Штепівський НВК
   -  номінація « Вокальне мистецтво» (малі форми):
І  - місце 
Дует Малиш Валерій Валерійович (вчитель історії і правознавства) та
Брюшенко Світлана Олексіївна (вчитель математики) Межиріцької ЗОШ І-ІІІст.
ІІ - місце 
Дует Гляненко Лідія Василівна
(вчитель початкових класів) та Калюжний Юрій Миколайович
(вчитель музичного мистецтва) Пристайлівський НВК
ІІІ - місце
Квартет «Заграва»  Павленківський НВК
   - номінація « Вокальне мистецтво» (ансамблі):
І  - місце Ансамбль «Журавонька» Василівська ЗОШ І-ІІІст.
ІІ - місце Ансамбль «Співограй» Михайлівська ЗОШ І-ІІІст.
ІІІ - місце Ансамбль «Зоряна» Катеринівський НВК
   Привітала всіх учасників конкурсу начальник відділу освіти , молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Петрівна  Дудченко, яка побажала всім конкурсантам творчих злетів, успіхів  та перемог і нагородила  почесними грамотами.

Переглядів: 283 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz