Субота, 20.10.2018, 16:44
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2014 » Вересень » 29 » РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ
10:18
РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

26 вересня відбулися районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХІІ районних спортивних ігор школярів. У змаганнях приймали участь  команди учнів 17 закладів освіти Лебединського району по двом віковим групам старша група 1998 – 1999 р.н. та молодша група 2000 -2001 р.н.  У програму входили такі види змагань: дівчата молодші, дівчата старші, юнаки молодші  - 1000 м, юнаки старші  - 3000 м. Особисту першість серед дівчат молодшої групи  на дистанції 1000 м. вибороли: І місце - Гостєва Дарина (В.Висторопський НВК), ІІ місце – Колоненко Василина Ворожбянський НВК , ІІІ місце -  Лендич Інна Червленівський НВК; серед дівчат старшої групи: І місце – Попова Богдана (Ворожбянський НВК), ІІ місце – Єфросініна Катерина (М.Бобрицький НВК), ІІІ місце – Кирюшко Владислава (Голубівська ЗОШ). Серед юнаків молодшої групи на цій же дистанції І місце – Горєвой Богдан ( Голубівська ЗОШ), ІІ місце – Мішин Олександр (Бишкінський НВК),  ІІІ – ІV місце розділили Парієнко Богдан ((Павленківський НВК) та Березов Богдан (Будильський НВК); серед юнаків старших на дистанції 3000 м. І місце Скляр Віктор (Михайлівська ЗОШ), ІІ місце Іващук Олександр (Ворожбянський НВК), ІІІ місце Капустян  Руслан (Гринцівський НВК).                                   У загально – командному заліку серед команд  навчально-виховних закладів І-ІІІ ступенів (І група) першість виборола команда Ворожбянського НВК (викладач  Валерій Педан), ІІ місце команда Михайлівської ЗОШ (викладач Сергій Холоденко), ІІІ місце Голубівської ЗОШ (викладач Валентина Товкус). Серед команд навчально-виховних закладів І-ІІ ступенів (ІІ група): І місце В. Висторопський НВК (викладач Сергій Іващенко), ІІ місце Боровеньківський НВК (викладач Наталія Цикало), ІІІ місце Червленівський НВК (викладач Віталій Дейнека).                                          Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

Переглядів: 152 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz