П`ятниця, 15.12.2017, 19:02
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 66
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2017 » Жовтень » 3 » РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ В ЗАЛІК ХV РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ ТА ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ХІV РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГО
16:47
РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ В ЗАЛІК ХV РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ ТА ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ХІV РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГО

 3 жовтня в лісопарку «Лебедина пісня» відбулося районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХV районних спортивних ігор школярів та підведення підсумків комплексного заліку ХІV районних спортивних ігор школярів за 2016 – 2017 н.р. На урочистій лінійці були присутні голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Васильович Химич та заступник голови районної ради Світлана Олександрівна Горошко. Грамотами голови Лебединської РДА були відзначені директори навчальних закладів: Васильченко І.М. (Михайлівська ЗОШ), Коренєв М.В. (Ворожбянський НВК), Солоха В.П. (Рябушківський НВК), Іващенко С.В. (В.Висторопський НВК), Сіренко Н.В. (Червленівський НВК). Грамотами голови Лебединської районної ради були нагороджені вчителі фізичного вихання: Холоденко С.Ю, Калюжний М.О., Панченко О.О. Лобанова О.В. Г. За підсумками комплексного заліку ХІV районних спортивних ігор у 2016 – 2017 н.р. серед команд І групи : І місце Михайлівська ЗОШ, ІІ місце Ворожбянський НВК, ІІІ місце Рябушківський НВК; серед команд ІІ групи: І місце Червленівський НВК, ІІ місце В. Висторопський НВК.
Вже традиційно районні спортивні ігри школярів розпочинаються з легкоатлетичного кросу. В цьому році в змаганнях прийняло участь 14 команд навчально-виховних закладів Лебединського району. Особисту першість на дистанції 1000 м серед дівчат молодших (200 – 2004 р.н.) здобули: І місце Рибаченко Діана (Рябушківський НВК), ІІ місце Махмадієва Каріна, ІІІ місце Максимекно Єлизавета(Василівська ЗОШ) ; серед дівчат 2001 – 2002 р.н.: І місце Могильна Катерина (Пристайлівський НВК), ІІ місце Скиба Юлія (Межирічська ЗОШ), ІІІ місце Огроднікова Ольга (М. Висторопський НВК). На дистанції 1000 м серед юнаків молодших (200 – 2004 р.н.): І місце Індик Євген (Гринцівський НВК), ІІ місце Падалка Максим (Рябушківський НВК), ІІІ місце Корчан Олег (М. Бобрицький НВК); серед юнаків старших (2001 – 2002 р.н) на дистанції 3000 м : І місце Рибаченко Олег (Рябушківський НВК0, ІІ місце Лукінцов Валентин (Михайлівська ЗОШ), ІІІ місце Кирюшко Богдан (Голубівська ЗОШ). У загальнокомандному заліку серед команд І групи перемогу виборола команда Рябушківського НВК, ІІ місце зайняла команда Голубівської ЗОШ, ІІІ місце посіла команда Ворожбянського НВК; серед команд ІІ групи І місце команда В.Висторопського НВК, ІІ місце команда Штепівського НВК. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської РДА.

Переглядів: 48 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz