П`ятниця, 19.10.2018, 12:26
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2017 » Травень » 10 » РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД УЧНІВ 2000
14:56
РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД УЧНІВ 2000

5 травня на стадіоні «Авангард» пройшли районні змагання з легкої атлетики в залік ХІV районних спортивних ігор школярів серед учнів 2000 – 2001; 2002 – 2003 р.н. В змаганнях прийняло участь 13 команд загальноосвітніх закладів району. Командну першість серед команд І групи виборола команда Голубівської ЗОШ (викладач Валентина Товкус), ІІ місце зайняла команда Будильського НВК (викладач Алла Кір’яненко), ІІІ місце посіла команда Гринцівського НВК (викладач Олександр Крамаренко); серед команд ІІ групи: І місце команда Червленівського НВК (викладач Андрій Беккер), ІІ місце команда В.Висторопського НВК (викладач Ольга Лобанова), ІІІ місце команда Бишкінського НВК (викладач Наталія Блоха). Переможцями та призерами в особистому заліку стали:
100 м (юнаки молодші) І місце – Ярослав Мальцев (Бишкінський НВК), ІІ місце – Олександр Бузнік (Червленівський НВК), ІІІ місце – Володимир Птіцин (Паленківський НВК) ;
100 м (юнаки старші) І місце – Сергій Луговик (Гритнцівський НВК), ІІ місце – Вадим Шумік (Павленківський НВК), ІІІ місце – Максим Падалка (Рябушківський НВК);
100 м (дівчата молодші) І місце – Анна Іванова (Пристайлівський НВК), ІІ місце – Тетяна Шумиловська (Рябушківський НВК), ІІІ місце – Аліна Коваль (М. Висторопський НВК);

100 м (дівчата старші) І місце – катерина Могильна (Пристайлівський НВК), ІІ місце – Аліна Луценко (М. Висторпський НВК), ІІІ місце – Ольга Кузнєцова (Голубівська ЗОШ);
200 м (дівчата молодші) І місце - Катерина Кусій (М.Бобрицький НВК), ІІ місце – Вероніка Кисла (Рябушківський НВК), ІІІ місце – Ольга Кузьменко (Будильський НВК);
200 м (дівчата старші) І місце – Анастасія Радченко, ІІ місце – Ірина Бережна (Рябушківський НВК);
200 (юнаки молодші) І місце – Олег Корчан (М. Бобрицький НВК), ІІ місце – Денис Надточий (М. Висторопський НВК), ІІІ місце – Євген Приходько (Голубівська ЗОШ);
200 м (юнаки старші) І місце Сергій Луговик (Гринцівський НВК), ІІ місце – Ян Мірошніченко (Голубівська ЗОШ), ІІІ місце – Максим Падалка (рябушківський НВК) 400 м (юнаки молодші) І місце – Сергій Васильченко (Будильський НВК), ІІ місце – Анатолій Сагайдак (Пристайлівський НВК), ІІІ місце – Сергій Кондратенко (В. Висторопський НВК);
400 м (юнаки старші) І місце – Ярослав Лук’яненко ІІ місце – Станіслав Безкоровайний (Пристайлівський НВК), ІІІ місце – Віталій Майковський (Будильський НВК);
400 (дівчата молодші) І місце – Ольга Огороднікова (М. Висторопський НВК), ІІ місце – Яна Синиця (Бишкінський НВК), ІІІ місце – Катерина Кусій (М. Бобрицький НВК);
400 м (дівчата старші) І місце – Катерина Могильна (Пристайлівський НВК), ІІ місце – Анастасія Радченко (Рябушківський НВК), ІІІ місце – Альона Погоріла (Катеринівський НВК);
800 м (дівчата молодші) І місце – Вероніка Кисла (Рябушківський НВК), ІІ місце – Каріна Махмадієва (Василівська ЗОШ), ІІІ місце – Вікторія Загребельна (Катеринівський НВК) ;
800 м (дівчата старші) І місце – Ірина Бережна (Рябушківський НВК), ІІ місце – Аліна Приходько (Гринцівський НВК);
800 м (юнаки молодші) І місце – Денис Лобода (Голубівська ЗОШ), ІІ місце – Олег Рибаченко (Рябушківський НВК), ІІІ місце – Ярослав Мальцев (Бишкінський НВК); 800 м ( юнаки старші) І місце – Євген Приходько (Голубівська ЗОШ), ІІ місце – Олексій Хроленко (Гринцівський НВК), ІІІ місце – Станіслав Безкоровайний (Пристайлівський НВК) ;
1500 м (юнаки молодші) І місце – Олег Рибаченко (Рябушківський НВК), ІІ місце – Богдан Кирюшко (Голубівська ЗОШ), ІІІ місце – Олександр Зелений (Катеринівський НВК);
1500 м (юнаки старші) І місце – Валентин Лукінцов (Михайлівська ЗОШ), ІІ місце – Владислав Бятов (Гринціський НВК), ІІІ місце – Максим Приходько (Будильський НВК);
стрибки в довжину (дівчата молодші) І місце – Анна Іванова (Пристайлівський НВК), ІІ місце – Тетяна Шумиловська (Рябушківський НВК), ІІІ місце – Ольга Огороднікова (М. Висторопський НВК);
стрибки в довжину (дівчата старші) І місце – Аліна Луценко (М.Висторопський НВК), ІІ місце – Катерина Боднаревська (Будильський НВК), ІІІ місце – Аліна Приходько (Гринцівський НВК);
стрибки в довжину (юнаки молодші) І місце – Олександр Зелений (Катеринівський НВК), ІІ місце – Владислав Птіцин (Павленківський НВК), ІІІ місце – Денис Надточій (М. Висторопський НВК);
стрибки в довжину (юнаки старші) І місце – Владислав Бятов ІІ місце – Олексій Хроленко (Гринцівський НВК), ІІІ місце – Валентин Лукінцов (Михайлівська ЗОШ);
штовхання ядра (дівчата молодші) І місце – Дарина Гриценко (Гринцівський НВК), ІІ місце – Дарина Гриценко (Червленівський НВК);
штовхання ядра ( юнаки молодші) І місце – Максим Барбуца (Будильський НВК), ІІ місце – Денис Синиця ІІІ місце – Владислав Звоновський (Червленівський НВК); штовхання ядра ( юнаки старші) І місце – Дмитро Твардовський (Михайлівська ЗОШ), ІІ місце – Максим Приходько (Будильський НВК), ІІІ місце – Ян Мірошніченко (Голубівська ЗОШ);
естафета (мішана) І місце – Пристайлівський НВК, ІІ місце – Голубівська ЗОШ), ІІІ місце – Гринцівський НВК.

Переглядів: 111 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz