П`ятниця, 17.08.2018, 06:21
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2014 » Лютий » 27 » Конкурс юних вокалістів та хореографічних колективів «Зоряний вернісаж – 2014»
17:08
Конкурс юних вокалістів та хореографічних колективів «Зоряний вернісаж – 2014»
 25 лютого на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся щорічний, традиційний, творчий конкурс юних вокалістів та хореографічних колективів «Зоряний вернісаж – 2014».
 День був неповторний, адже хотілося говорити піснею, декламувати віршами і кружляти в ритмі чудового танцю, адже на конкурс з’їхалось більш ніж 60 учасників з усього Лебединського району.
Конкурс проходив у таких номінаціях:
- «Хореографія» 
- «Вокальний спів»
- «Вокальні колективи» (малі форми)
- «Вокальні колективи  (ансамблі)
Номінація «Вокальний спів» проводилася за трьома віковими категоріями:
молодша – 7-10 років;
середня – 10-14 років;
старша – 14-18 років;
Переможцями конкурсу стали:
Номінація «Хореографія»:
І місце – хореографічний колектив «Шарм» РБДЮТ
ІІ місце – хореографічний колектив «Енерджіданс» (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – хореографічний колектив «Енерджіданс» (Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
Номінація «Вокальний спів» (молодша вікова категорія):
І місце – Василенко Ілона (Будильський НВК)
ІІІ місце – Ровенська Світлана (Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Мірошніченко Анна (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
   Номінація «Вокальний спів» (середня вікова категорія): 
І місце – Рябко Дар’я ( Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.) 
ІІ місце – Сіробаба Яна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Щербаченко Єлизавета (Воржбянський НВК)
ІІІ місце – Олійник Максим (Будильський НВК)
ІІІ місце – Шумиловська Тетяна (Рябушківський НВК)
Номінація «Вокальний спів» (старша вікова категорія): 
І місце – Мороз Мирослава ( Штепівський НВК)
ІІ місце – Харченко Тетяна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Номінація «Вокальні колективи» (малі форми):
І місце – дует «Експромт»(Голубівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – тріо сестер Солошенків (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – тріо «Котики» (Бишкінський НВК)
Номінація «Вокальні колективи» (ансамблі):
І місце – ансамбль «Логос» (Маловисторопський НВК)
ІІ місце – ансамбль «Співодари» (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – ансамбль «Зірочки майбутнього»(Будильський НВК)
Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації.

Переглядів: 207 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz