Середа, 15.08.2018, 20:04
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2015 » Вересень » 28 » УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ХІІІ РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ
13:32
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ХІІІ РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ

  У міському лісопарку «Слави» 25 вересня  2015 року відбулося урочисте  відкриття ХІІІ районних спортивних ігор школярів у 2015-2016 навчальному році та підведення підсумків ХІІ районних спортивних ігор школярів за 2014-15 н.р. Традиційно на урочистій лінійці були присутні: голова Лебединської РДА Химич Віктор Васильович, голова Лебединської районної ради Калита Василь Григорович, методист відділу освіти Білоножко І.І.                                    Грамотами голови Лебединської районної державної адміністрації  були  нагороджені  директори  закладів освіти:  Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. - Васильченко І.М., Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Садовий Л.В., Ворожбянського НВК – Коренєв М.В., Боровенського НВК – Чхайло-Тоцька Ю.А., Бішкінського НВК – Забуга В.І., Червленівський НВК – Сіренко Н.В.  за підтримку та розвиток фізичної культури та спорту в Лебединському районі. Грамотами голови Лебединської районної ради було нагороджено  кращих вчителів фізичного виховання Холоденка С.Ю., Товкус В.І., Калюжного М.О., Дейнека В.В., Цикало Н.В.,Власенка А.Д.. Грамотами  та кубками були нагороджені переможці та призери ХІІ районних спортивних ігор школярів у 2014-2015 н.р. :
серед команд І групи:   І місце – Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
                                        ІІ місце – Голубівська  ЗОШ І-ІІІ ст.
                                        ІІІ місце – Ворожбянський НВК

серед команд ІІ група: І місце – Боровенківський НВК,
                                       ІІ місце – Бішкінський НВК
                                       ІІІ місце Червленівський НВК

 ХІІІ районні спортивні ігри школярів  розпочалася з легкоатлетичного кросу. В особистому заліку переможцями та призерами стали:
   серед дівчат молодшої групи на дистанції 1000 м: І місце – Могильна Катерина (Пристайлівський НВК), ІІ місце – Синиця Ірина (Ворожбянський НВК), ІІІ місце – Іванова Анні (Пристайлівський НВК);

    серед дівчат старшої вікової групи на дистанції 1000 м: І місце – Попова Богдана (Ворожбянський НВК), ІІ місце – Магденко Тетяна (Пристайлівський НВК), ІІІ місце – Подорванюк Анастасія (Ворожбянський НВК); 
серед юнаків молодших на цій же дистанції: І місце – Заплюй Свічка Михайло (Михайлівська ЗОШ), ІІ місце – Онопрійча Вадим (Василівська ЗОШ), ІІІ місце – Кланцатий Роман (Боровеньківський НВК); 
    серед юнаків старших на дистанції 3000 м: І місце – Капустян Руслан (Гринцівський НВК), ІІ місце – Іващук Олександр (Ворожбянський НВК), ІІІ місце – Паливода Валентин (Будильський НВК). 
   У загально-командному заліку  серед команд І групи перемогу виборола команда Ворожбянського НВК (викладач Калюжний М.О.), ІІ місце зайняла команда Пристайлівського НВК (викладач Коваленко І.О.), ІІІ місце посіла команда Гринцівського НВК  (викладач Крамаренко О.М.).
    Серед команд ІІ групи І місце виборола команда В. Висторопського НВК (викладач Лобанова О.В.), ІІ місце – Боровеньківський НВК (викладач Цикало Н.В.), ІІІ місце – Червленівський НВК (викладач Дейнека В.В.)
    Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.

Переглядів: 187 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz