Вівторок, 29.09.2020, 04:55
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2015 » Березень » 11 » ЧАРІВНІ БАРВИ ЛЕБЕДИНЩИНИ
18:16
ЧАРІВНІ БАРВИ ЛЕБЕДИНЩИНИ
Вже стало доброю традицією кожного року в березні проводити районний конкурс творчо обдарованої молоді «Чарівні барви Лебединщини»  серед учнів навчальних закладів району та вихованців районного Будинку дитячої та юнацької творчості на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості. 11 березня на свято завітали «юні майстри» із навчальних  закладів району. Веселковим розмаїттям кольорів засміялись розписані декоративним розписом картини, вишиті рушники, жіночі сорочки, ікони; зачарованим поглядом огорнула картина із солоного тіста «Дівчинка-калинка синьоока українка»; загадковістю віків полонили погляд  народні ляльки та українські сувеніри; витонченістю виконання роботи поблискували вироби із бісеру; оригінальністю приваблювали вироби із паперу, тканини. За  підсумками журі учасників конкурсу було нагороджено :
І місце – Шумило Ю.( номінація «Декоративний розпис», Михайлівська ЗОШ І-ІІІст), Гутник К. (номінація Народна іграшка», Будильський НВК), Матвієнко С.(номінація «Вишивка», Рябушківський НВК), Гриценко Д.(Червленівський НВК), Губаренко Д. (номінація «Ліплення», Бишнінський НВК), Жданова С. (номінація «Оригінальний жанр», Боровеньківський НВК), Матієшин Є. (номінація «Робота з папером», Боровеньківський НВК), Любива Олена (номінація «Робота з папером», Межиріцька ЗОШ), Терновська Ю. (номінація «Робота з папером», Катеринівський НВК),  Вялков Є.(номінація «Український сувенір», Пристайлівський НВК), Мяус  А. ( номінація «Бісероплетіння та вишивка бісером», Боровеньківський НВК).
ІІ місце – Тарасенко О. (номінація «Ліплення», Межиріцька ЗОШ), Шило Є.(номінація «Оригінальний жанр», М.Бобрицький НВК), Забуга В. ( номінація «оригінальний жанр», Гудимівський НВК), Ващенко К.(номінація «Декоративний розпис», Михайлівська ЗОШ), Сикирницький Д.(номінація «Народна іграшка», Будильський НВК), Галиця В.(номінація «Вишивка», В.Висторопський НВК), Вакуленко К.(Номінація «Вишивка», М.Бобрицький НВК), Бобокало Д. (номінація «Клаптикова мозаїка», Ворожбянський НВК), Іванова А. (номінація «Робота з папером», Пристайлівський НВК), Маліч М. (номінація «Робота з папером», Рябушківський НВК), Шумік А. (номінація «Робота з папером», Павленківський НВК), Ларкіна В. (номінація «Робота з папером», Рябушківський НВК), Науменко О.( номінація «Бісероплетіння та вишивка бісером», Межиріцька ЗОШ),  Облаушко А. (номінація «Бісероплетіння та вишивка бісером», В.Висторопський НВК).
ІІІ місце – Облаушко Анна (номінація «Бісероплетіння та вишивка бісером», В.Висторопський НВК), Гафізова Ю.( номінація «Робота з папером»,ЛВПУЛГ), Ніконенко К.( номінація «Робота з папером», Будильський НВК), Сільченко А. (номінація «Декоративний розпис», Михайлівська ЗОШ), Рикун О., Лобанов А.  (номінація «Вишивка», Ворожбянський НВК), Карпенко А. (номінація Клаптикова мозаїка», Василівська ЗОШ).
Всіх учасників вітаємо з перемогою, бажаємо нових перемог.

 

Переглядів: 293 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz