СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2016 » Травень » 6 » РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЧОТИРИБОРСТВА
11:28
РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЧОТИРИБОРСТВА

Минулої п’ятниці в м. Лебедині на стадіоні «Авангард» відбулися районні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХІІІ районних спортивних ігор школярів серед учнів 2003 – 2004 р.н. В змаганнях приймали участь команди Будильського, Ворожбянського, Боровеньківського, Бишкінського, Гринцівського, В. Висторопського, М. Висторопського, М. Бобрицького, Пристайлівського, Павленківського, Рябушківського НВК, Василівської, Голубівської ЗОШ. Програма змагань включала в себе такі види: біг 60 м, метання м’яча на дальність, стрибок у довжину з розбігу, біг 500 м (дівчата), 800 м (юнаки).  В загально-командному заліку серед команд І групи перемогла команда Ворожбянського НВК (викладач Калюжний М.О.), ІІ місце зайняла команда Рябушківського НВК (викладач Панченко О.О.), ІІІ місце виборола команда Павленківського НВК (викладач В’юн О.І.); серед команд ІІ групи: І місце – В.Висторпський НВК (викладач Лобанова О.В.), ІІ місце – Бишкінський НВК (викладач Блоха Н.В.), ІІІ місце – Боровеньківський НВК (викладачРудкін В.М.). В особистій першості серед юнаків перемогу виборов Рикун Олексій (Ворожбянський НВК), ІІ місце – Коваленко Олексій (В.Висторопський НВК), ІІІ місце – Мальцев Ярослав (Бишкінський НВК);серед дівчат І місце – Рибаченко Діана (Рябушківський НВК), ІІ місце – Іванова Анна (Пристайлівський НВК), ІІІ місце – Римар Марія (М. Висторопський НВК).Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.

Переглядів: 334 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0