П`ятниця, 27.11.2020, 07:57
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2016 » Жовтень » 3 » ВІДКРИТТЯ ХІV ТА ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ХІІІ РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ
16:01
ВІДКРИТТЯ ХІV ТА ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ХІІІ РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ
30 вересня біля меморіалу «Слави» парк «Лебедина пісня» відбулося урочисте відкриття ХІV та підведення підсумків ХІІІ районних  спортивних ігор школярів за 2015 – 2016 навчальний рік. На заході були присутні почесні гості:  завідувач сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації Харченко А.С., методист відділу освіти Білоножко І.І., депутат районної ради Коренєв М.В . Грамотами голови Лебединської районної державної адміністрації були нагороджені директори ЗНЗ району: Васильченко І.М (Михайлівська ЗОШ), Коренєв М.В. ( Ворожбянський НВК), Левченко О.В ( Гринцівський НВК), Забуга В.І. (Бишкінський НВК), Іващенко С.В. (В.Висторопський НВК),  Сіренко Н.В. (Червленівський НВК). Грамотами голови Лебединської районної ради були відзначені вчителі фізичного виховання: Калюжний М.О. (Ворожбянський НВК), Холоденко С.Ю. (Михайлівська  ЗОШ), Крамаренко О.М. (Гринцівський НВК), Лобанова О.В. (В.Висторопський НВК), Дейнека В.В. (Червленівський НВК). За підсумками комплексного заліку ХІІІ районних спортивних ігор школярів у 2015 – 2016 н.р. серед команд І групи: І місце зайняла  команда Михайлівської ЗОШ, ІІ місце -  команда Ворожбянського НВК, ІІІ місце -  команда Гринцівського НВК; серед команд ІІ групи: І місце – В. Висторопський НВК, ІІ місце – Червленівський НВК, ІІІ місце – Боровеньківський НВК.       
Розпочалися ХІV районні спортивні ігри школярів з легкоатлетичного кросу серед учнів 2000 – 2001; 2002 – 2003 р.н.,  де прийняли участь  п'ятнадцять команд навчальних закладів району. Особисту першість на дистанції 1000 м серед дівчат 2002 – 2003 р.н. вибороли: І місце - Огороднікова Ольга (М.Висторопський НВК), ІІ місце – Іващук Даша (Ворожбянський НВК), ІІІ місце – Вакула Анастасія (Гринцівський НВК);  серед дівчат 2000 – 2001 р.н.: І місце – Кононеко Василина, ІІ місце – Синиця Ірина (Ворожбянський НВК), ІІІ місце – Приходько Аміна (Гринцівський НВК); серед юнаків 2002 – 2003 р.н.: І місце – Приходько Мирослав, ІІ місце – Горішняк Владислав, ІІІ місце – Лисянський Олександр (Межирічська ЗОШ); серед юнаків 2000 – 2001 р.н. на дистанції 3000 м: І місце – Шумік Вадим (Павленківський НВК), ІІ місце – Іващук Олександр (Ворожбянський НВК), ІІІ місце – Бятов Владислав (Гринцівський НВК).У загально-командному заліку, серед команд І групи, перемогу здобула команда Ворожбянського НВК,  ІІ місце  - Межирічська ЗОШ, ІІІ місце – Рябушківський НВК; серед команд ІІ групи: І місце – Червленівський НВК, ІІ місце – В.Висторопський НВК, ІІІ місце – Бишкінський НВК. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації. 
Переглядів: 274 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz