Вівторок, 09.03.2021, 10:06
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » 2013 » Березень » 15 » Зоряний вернісаж
15:09
Зоряний вернісаж

«Зоряний вернісаж – 2013»

 Все у житті починається з малого. З маленького зернятка виростає колосок, а з колоска – велика і пухка хлібина, ну а з маленьких діток виростають чудові артисти і співаки, про що свідчить традиційний конкурс юних вокалістів та хореографічних колективів «Зоряний вернісаж», який відбувся 14 березня у Будинку дитячої та юнацької творчості.

В конкурсіприйняло участь 22 вокалісти Лебединського району та 3 хореографічні колективи. А привітали всіх учасників та гостей традиційного конкурсу ансамбль «Зірочки майбутнього» (Будильського НВК), ансамбль «Дзвінкі голоси» (Голубівської ЗОШ І-ІІІст.), дует (Василівської ЗОШ І-ІІІст.) у складі Рябко Дар’ї і Губської Маріанни та дует (Катеринівського НВК) у складі Білан Дарини і Погорілої Альони.

Конкурс проходив у двохномінаціях:

«Хореографія» та «Вокальнийспів»

Номінація «Вокальний спів» проводлася за трьома віковими категоріями:

молодша – 7-10 років;

середня – 10-14 років;

старша – 14-18 років;

Переможцями конкурсу стали:

Номінація «Хореографія» :

І – місце хореографічний колектив «Шарм» РБДЮТ

ІІ – місце хореографічний колектив «Ейфорія» (Рябушківського НВК)

ІІІ – місце хореографічний колектив «Смішарики»(Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Номінація «Вокальний спів» (молодша вікова категорія):

І – місце Сіробаба Анна (Гулубівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ – місце Колодяжна Катерина (Будильський НВК)

ІІІ – місце Бистренко Анжеліка (М.Бобрицький НВК)

   Номінація «Вокальний спів» (середня вікова категорія):

І – місце Рябко Дар’я ( Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ – місце Горішняк Олена (Межирицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ – місце Мігущенко Ірина (Бишкінський НВК)

Номінація «Вокальний спів» (старша вікова категорія):

І – місце Губська Маріанна ( Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ – місце Погоріла Маргарита (Катеринівський НВК)

ІІ – місце Солошенко Юлія (Михайлівська ЗОШ І-ІІІст.)

    Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації та цінними подарунками.  Бажаємо всім учасникам нових творчих злетів, успіхівта перемог.

Переглядів: 453 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021Конструктор сайтів - uCoz