Субота, 24.10.2020, 03:39
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Нова Українська школа [1]
Мої файли [7]
Плани організаційно-масових заходів [52]
Плани роботи [19]
Звернення громадян [7]
Доступ до публічної інформації [40]
Дошкільна освіта [29]
Інформатизація [3]
ЗНО [46]
Освітні округи [6]
Адміністративні послуги [1]
Психологічна служба [11]
Мобільна сторінка методиста [32]
Рік англійської мови [11]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » Файли » ЗНО

У категорії матеріалів: 46
Показано матеріалів: 41-46
Сторінки: « 1 2 3 4 5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Наказ МОН України № 1258 від 03.09.2013 "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році"
ЗНО | Переглядів: 231 | Завантажень: 16 | Додав: osvita | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)

НАКАЗ № 1579 від 08 листопада 2013 року "Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році"

ЗНО | Переглядів: 301 | Завантажень: 19 | Додав: osvita | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)

9 КРОКІВ: РЕЄСТРАЦІЯ, УЧАСТЬ, РЕЗУЛЬТАТ
ЗНО | Переглядів: 256 | Завантажень: 0 | Додав: osvita | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 3 вересня 2013 року № 1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за № 1614/24146, установлено, що в 2014 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зараховуються як вступні випробування до витих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).
   Зовнішнє незалежне оцінювання є однією з форм конкурсного відбору до вищого навчального закладу, а тому не належить до навчально- виховного проиесу. Так, відповідно до п. 6 Порядку зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095, та п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2005 року № 1312 «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти є вступними випробуваннями до вищих навчальних закладів. Згідно з п. 1.1 Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 року № 537 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 року за № 628/15319, надання грифів здійснюється для офіційного підтвердження доцільності їх використання у навчально-виховному процесі в навчальних закладах України. У зв’язку з цим посібникам для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання гуи<Ьи Міністерства освіти і науки України не надаються.
Однією з форм забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти є наявність широкого вибору якісної літератури для підготовки до вступу до вищих навчальних закладів.
   Повідомляємо, що в нашому видавництві вийшла друком серія посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, перелік яких наведено в додатку до цього листа.
   Вказані посібники відповідають всім вимогам законодавства, які встановлені для таких видань.
   Автори вищезазначених посібників є провідними фахівцями у сфері тестових технологій, користуються авторитетом серед педагогічної спільноти, мають багаторічний досвід викладацької діяльності. Тисячі випускників стали студентами завдяки їхнім розробкам. Посібники створені за унікальною методикою для повторення матеріалу шкільного курсу та систематизації знань, містять тренувальні тести, розроблені з урахуванням специфіки ЗНО, що дає змогу майбутньому абітурієнтові, незважаючи на профіль його навчання у ЗНЗ, успішно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.
   Просимо довести надану інформацію до відома вчителів, учнів та їхніх батьків.

   Перелік посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року
1. Математика. Комплексне видання / А. Р. Гальперіна, М. Я. Забєли- шинська, Ю. О. Захарійченко, В. В. Карпік, О. В. Школьний. — 6-те вид., перероб. і доп. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 384 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
2. Нелін Є. П. Математика. Експрес-підготовка / Є. П. Нелін. — 6-те вид., перероб. і доп. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 256 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
3. Гальперіна А. Р. Математика. Типові тестові завдання / А. Р. Гальперіна.
3-тє вид. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 128 с. + Додаток (32 с.). — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
4. Гальперина А. Р. Математика. Экспресс-тренинг / А. Р. Гальперина. — 3-є изд. — К. : Литера ЛТД, 2014. — 216 с. — (Серия «Внешнее независимое оценивание»).
5. Біологія. Комплексне видання / О. А. Біда, С. І. Дерій, Л. I. Прокопенко [та ін.]. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 488 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
6. Біологія. Експрес-підготовка / О. А. Біда, С. І. Дерій, Л. І. Прокопенко [та ін.]. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 336 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
7. Підгірний В. І. Біологія. Типові тестові завдання / Підгірний В. І. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 120 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
8. Гісем О. В. Всесвітня історія. Типові тестові завдання / О. В. Гісем, О. О. Мартинюк. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 112 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
9. Власов В. С. Історія України. Комплексне видання / В. С. Власов, С. В. Кульчицький. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 336 с. : іл., карти. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
10. Власов В. С. Історія України. Експрес-підготовка / В. С. Власов. — К. : Літера ЛТД, 2014. — 240 с. : іл., карти. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
11. Власов В. С. Історія України. Типові тестові завдання / В. С. Власов. — K.: Літера ЛТД, 2014. — 128 с.іл., карти. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
ЗНО | Переглядів: 228 | Завантажень: 0 | Додав: osvita | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)

Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії – 03.06.2013 року.
Майбутні абітурієнти склали тест ЗНО з хімії, правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені у вівторок о 16.00. Офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після 18 червня
Тестування з хімії відкрило основну сесію ЗНО-2013, яка цього року триватиме до 27 червня. 
У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам необхідно було розв’язати 60 тестових завдань, на що їм відводилося 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування з хімії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 94 бали.
Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту (арифметична сума балів за виконання всіх завдань), після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Зазначимо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з хімії.

У відповідності з календарним планом проведення ЗНО-2013, оголошення результатів тестувань має розпочатися починаючи з 18 червня.  

НАГАДУЄМО:

5-6 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

8 червня  з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

Чого не потрібно робити під час ЗНО

Порушення процедури проходження або проведення зовнішнього оцінювання
Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може бути позбавлений права проходити зовнішнє незалежне оцінювання, або його робота може бути анульована, у випадку порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Спілкування з іншими учасниками. Абітурієнт може бути позбавлений права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії де проводиться тестування він заважає іншим абітурієнтам працювати над тестом або спілкується з іншими абітурієнтами, або передає їм будь-які предмети чи матеріали.
Засоби зв’язку. Учасник ЗНО зобов’язаний покинути аудиторію якщо з’ясується, що він має при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.
Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону. Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту.
Для виявлення в абітурієнтів засобів зв’язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо).
Виявляти наявність заборонених предметів матимуть право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.
Запізнення. Допуск до пункту тестування припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього незалежного оцінювання. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування та перевірити маршрути доїзду до нього. На пункт тестування бажано з’явитися за 30 хвилин до початку тесту.
Рішення про припинення роботи над тестом. Рішення про припинення роботи абітурієнта над тестом приймається колегіально уповноваженою особою, відповідальним за пункт тестування і старшим інструктором відповідної аудиторії (якщо порушення відбулося поза межами аудиторії – черговим).
ЗНО | Переглядів: 192 | Завантажень: 0 | Додав: osvita | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до Указу Президента України від 25 червня 2013 року № 344 «Про національну стратегію розвитку освіти  в Україні на період до 2021 року», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» затверджено наказ Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 №1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році». У 2014 році буде проведено ЗНО з української мова і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, , математики, історії України, біології, географії, світової літератури, іноземної мови (англійська, німецька, французька або  іспанська мова за вибором).

Кожен зареєстрований учасник матиме право на складання тестів не більше як із 4 предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо - кваліфікаційного рівня  молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

Також, результат учасника пробного тестування може бути встановлений за шкалою 100-200 балів за умови використання учасником спеціального сервісу з визначення результатів пробного тестування, який буде розміщений на веб-сайті ХРЦОЯО.

Терміни проведення пробного тестування:

22 березня 2014 року - українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або  іспанська мова за вибором);

29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література.

Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01-30 листопада 2013 року

ЗНО | Переглядів: 225 | Завантажень: 0 | Додав: osvita | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)

Пошук
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz