Понеділок, 18.01.2021, 13:07
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
ПМПК [10]
Оздоровлення [6]
Конкурси, олімпіади [13]
Закінчення навчального року та проведення ДПА [2]
Атестація закладів освіти [10]
Підготовка до нового навчального року [4]
Історія [3]
Програми [5]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » Статті » Оздоровлення

У категорії матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

1 червня в районі розпочали роботу 32 табори. Серед яких: 20 пришкільних таборів, в яких охоплено відпочинковими послугами 620 дітей; 2 профільні – 123 дитини та 4 табори праці та відпочинку, в них 63 дитини. Всього охоплено відпочинковими послугами 806 дітей. Також на базі 15 загальноосвітніх навчальних закладів району організовано роботу 15 мовних таборів. Поряд з цим, у червні планується оздоровити у позаміському таборі «Чайка» Буринського району 26 дітей соціально-незахищених категорій.
Сподіваємося, що літнє оздоровлення буде таким, щоб було дітям, що згадати, чим похвалитися. Впевнені, літо для учнів нашого району стане яскравим, корисним і веселим.

Оздоровлення | Переглядів: 211 | Додав: osvita | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

На виконання розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації від 24.05.2016 року № 193-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2016 року» в районі було організовано оздоровчо-відпочинкову кампанію. Відділом освіти Лебединської районної  було проведено ряд підготовчих заходів, а саме:  проведено навчання для директорів, медичних працівників, комірників, завгоспів та кухарів закладів освіти району з питань дотримання вимог санітарного законодавства, у тому числі щодо організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності дітей.
Відповідно до наказу відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації від 19 квітня 2016 № 140-ОД «Про проведення огляду готовності  загальноосвітніх закладів до початку оздоровчого періоду влітку 2016 року» та з метою перевірки готовності закладів освіти району до початку оздоровчого періоду влітку 2016 року комісією у складі представників відділу освіти райдержадміністрації, Лебединського районного сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області; управління Держпродспоживслужби в Лебединському районі у період з 12 по 16 травня 2014 було вивчено стан готовності закладів освіти району до оздоровчої кампанії влітку 2016 року. В районі  було організоване оздоровлення та відпочинок дітей, учнівської  молоді. Завершили роботу 32 табори з денним перебуванням. З них: 20 пришкільних таборів, в яких охоплено відпочинковими послугами 596 дітей; 8 профільних – 120 дітей та 4 табори праці та відпочинку, в них 58 дітей. Всього 774 дитини. Окрім цього на базі 5 шкіл було організовано роботу 5 мовних таборів, в яких охоплено відпочинковими послугами 50 дітей.
Учні, які потребують особливої соціальної уваги були залучені до оздоровлення в пришкільних, профільних таборах та таборах праці та відпочинку. А саме: 23 дитини сироти та позбавлені батьківського піклування, 22 дітей інвалідів, 6 дітей постраждалих від аварії на ЧАЕС, 161 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, 11 – групи ризику, 16 – переселенців, 26 дітей, батьки яких перебувають в АТО та 112 талановитих та обдарованих дітей. 
Середня вартість харчування у таборах з денним перебуванням становила 21,55 грн.  З них 12.5 грн. – бюджет, 6 грн. – батьківська доплата, 3,05 грн. – овочі.
З метою попередження правопорушень, бродяжництва, насильства серед неповнолітніх у літній період був сформований банк даних на дітей «групи ризику», дітей, які виховуються у родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах, які стовідсотково були охоплені відпочинковими послугами та літньою трудовою зайнятістю .
У 2016 році у місцевому бюджеті були передбачені кошти на придбання путівок для оздоровлення дітей у позаміських оздоровчих таборах у розмірі 80,0 тис.грн.. У позаміському таборі «Чайка» Буринського району оздоровилось 25 дітей соціально-незахищених категорій. З них: 1 дитина позбавлена батьківського піклування, 7 дітей учасників АТО, 5 – внутрішньо переміщених, 1 – дитина-чорнобилець, 3 – з малозабезпечених сімей та 8 з багатодітних сімей. Вартість 1 путівки  становила 3 тис. 109 грн.. Поряд з цим, за кошти обласного бюджету оздоровились у наметовому таборі «Сузір`я» 10 учнів: 1 – дитина сирота, 3 – позбавлені батьківського піклування, 5 дітей АПК та 1 обдарована дитина. А 18 дітей були охоплені оздоровчими послугами у дитячому оздоровчому таборі «Дружба» Білопільської районної ради. З низ: 11 – позбавлених батьківського піклування, 1 – сирота, 2 дітей з багатодітних сімей та 1 дитина учасника АТО.
З метою якісного й змістовного відпочинку і дозвілля для слухачів територіального відділення МАН України було організовано оздоровлення для Ромасенко Кароліни, учениці М.Висторопського НВК та Фрол Валентини, учениці Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ст.. у державному позашкільному закладі – дитячому закладі санаторного типу «Ровесник».Всього за оздоровчу кампанію 2016 року було охоплено оздоровчо-відпочинковими послугами 829 дітей, що становить 62%.
Окрім цього, під час літнього оздоровлення була організована літня трудова зайнятість дітей та учнівської молоді, а саме: учнівські виробничі бригади – 9/99 учні; трудові загони старшокласників – 7/52 учнів; шкільні лісництва – 5/48; ремонтні бригади – 10/84; бригади по благоустрою – 26/180. Туристичними поїздками, походами та екскурсіями було охоплено 800 дітей.
Під час літнього відпочинку були проведені екскурсійні поїздки, конкурси та спортивні змагання. Особлива увага приділялася національно-патріотичному вихованню дітей. За підсумками оздоровлення і відпочинку дітей у районі проведений конкурс на кращу організацію оздоровлення  та відпочинку. Матеріали переможців були надіслані до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Оздоровлення | Переглядів: 191 | Додав: osvita | Дата: 01.02.2017 | Коментарі (0)

  На виконання розпорядження голови  обласної державної адміністрації від 03.12.2013 № 494 -ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення  та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул в області», відповідного розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації від 11.12.2013 № 350-ОД, наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 06.12.2013 № 926 –ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул» та з метою організації відпочинку, оздоровлення і змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул відділом освіти, молоді та спорту було розроблені та затверджені заходи щодо проведення в навчально-виховних закладах району зимових канікул. Відповідні заходи були розроблені і по загальноосвітніх навчальних закладах. 
  Перед початком зимових канікул класними керівниками та класоводами були проведені  бесіди та інструктажі з учнями про правила поводження з вибухонебезпечними предметами, поводження на льоду, дотримання вимог протипожежної безпеки , записи про які зроблено у журналах відповідного зразка. Поряд з цим проведена також профілактична робота з учнями щодо запобігання поширенню гострих респіраторних та інших інфекційних захворювань, травматизму тощо. 
  19 грудня 2013 року у загальноосвітніх навчальних закладах району були проведені свята до дня Святого Миколая, під час яких всі діти отримали солодкі подарунки. Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації були залучені спонсорські кошти для придбання солодких подарунків для дітей з малозабезпечених сімей.
  20 учнів з 3 закладів освіти району (Пристайлівський, Червленівський, Будильський НВК) відвідали новорічно-різдвяне свято в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна. 5 дітей-сиріт , учні В.Висторопського та Рябушківського НВК взяли участь в обласній ялинці у Сумському національному аграрному університеті, а 2 учні Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. -  в обласному новорічному святі « Різдвяний передзвін» у Сумському державному університеті.
   П`ять учнів, слухачів Малої академії наук у період з 25.12. 2013  по 11.01.2014  оздоровились в державному позашкільному закладі – дитячому закладі санаторного типу « Ровесник».
   У період з 24.12. по 27.12.2013 року у 21 загальноосвітньому навчальному закладі району пройшли новорічні ранки та вечори, карнавали, новорічні дискотеки. 807 учнів початкових класів, вихованців ДНЗ та дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування отримали новорічні солодкі подарунки, придбані відділом освіти, молоді та спорту за бюджетні кошти, а всі інші -  за залучені спонсорські кошти.
 3 січня 2014 року 246 обдарованих та здібних учнів взяли участь у новорічному святі голови Лебединської районної державної адміністрації.
 У районному Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено «Дні позашкілля». Педагоги закладу підготували цікаву розважальну шоу програму «Новорічний мікс». Упродовж тижня школярі з усіх навчальних закладів району побували у Будинку дитячої та юнацької творчості.    Вони переглянули захоплюючу новорічну виставу та пограли разом з казковими героями.
  У приміщенні РБДЮТ  відбулась вистава театрального гуртка «Пілігрим» «Таємниця мого серця», яку  переглянули   50 дітей різного віку. Глядачам сподобалась щира акторська гра юних аматорів сцени.
  Відбулись півфінальні ігри відкритого районного чемпіонату «Брейн ринг» з теми «Новорічний калейдоскоп». У півфіналі взяли участь команди «Веселі та кмітливі» (Катеринівський НВК), «Гудимівські партизани» (Гудиміський НВК), «Останній герой» (Бишкінський НВК), «Колосок» (Московськобобрицький НВК), «Молода гвардія» (Межиріцька ЗОШ І-ІІІст.). Найвищих показників досягла команда «Колосок». 
  Продовжилися ігри півфіналу. За ігрові столи сіли команди «Ера» (Василівська ЗОШ І-ІІІст.), «Фортуна» (Маловисторопський НВК), «Ерудит» (Голубівська ЗОШ І-ІІІст.), «Кліо» (Гринцівський НВК). Слід відмітити високий рівень підготовки всіх команд. А переможцями стали «ветерани» «Брейн рингу» - команди «Ерудит» (І місце) та «Кліо» (ІІ місце). Таким чином командами вищої ліги у грі «Брейн ринг» стали: «Ерудит», «Колосок», «Кліо», «Гудимівські партизани». 
  Упродовж канікул працювала мобільна пересувна творча група. Ляльковий театр «Пілігрим» (кер. С.Шульов) з різдвяною програмою відвідав дитячий санаторій, Уллянівську школу-інтернат та Будильський НВК
  Під час зимових шкільних канікул для школярів району було організовано та проведено 25 екскурсій до м.Суми, під час яких діти відвідали музеї, новорічну ялинку міста.
   250 учнів мали змогу переглянути театралізовану виставу «Пригоди кицьки Глаші» в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна.
  У загальноосвітніх закладах району були проведені конкурси читців, малюнків, пісень, літературні вікторини, конкурси ерудитів, тренінгові заняття, інсценізація казок, заняття гуртків тощо.
  Відбулася відкрита першість районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків 1997 – 1999 р.н. на приз «Різдвяний кубок».  В змаганнях приймали участь  команди Василівської ЗОШ, М. Висторопського, Катеринівського НВК та команда Лебединської ЗРШ № 3. Перемогу виборола команда М. Висторопського НВК (тренер – викладач М.І. Кулініч), друге місце зайняла команда  Василівської ЗОШ (тренер – викладач С.М. Хоменко), третє місце посіла команда Катеринівського НВК (викладач О.М. Халепа). 
  На базі Будильського НВК пройшла відкрита першість районної  ДЮСШ з фут залу серед юнаків 1997 – 1999 р.н. на приз «Різдвяний кубок».  В змаганнях приймали участь команди  Рябушківського, Будильського НВК, Михайлівської ЗОШ.   В напруженій боротьбі перемогу виборола команда  Будильського НВК (тренер – викладач М.О. Калюжний), з невеликим відривом друге місце зайняла  команда Рябушківського НВК (викладач О.О. Панченко), третє місце посіла команда Михайлівської ЗОШ (тренер – викладач О.Г. Семененко).
  Не залишились без уваги учні, які потребують додаткової педагогічної уваги. Класні керівники та класоводи взяли під особливий контроль поведінку таких учнів, тісно співпрацювали з батьками. Відвідували  сім’ї вдома.
  Протягом зимових канікул у  закладах  освіти  не  сталося надзвичайних ситуацій, під час проведення виховних заходів не було випадків дитячого травматизму.

Оздоровлення | Переглядів: 299 | Додав: osvita | Дата: 04.02.2014 | Коментарі (0)

Пошук
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Copyright MyCorp © 2021Конструктор сайтів - uCoz