П`ятниця, 10.07.2020, 12:21
Відділ освіти 
Лебединської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
ПМПК [10]
Оздоровлення [6]
Конкурси, олімпіади [13]
Закінчення навчального року та проведення ДПА [2]
Атестація закладів освіти [10]
Підготовка до нового навчального року [4]
Історія [3]
Програми [5]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МОН України
ДОН ОДА
СОІППО
СОЦПОРТМ
ХРЦОЯО
Педагогічна преса
Головна » Статті » Підготовка до нового навчального року

СТАН ГОТОВНОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ ДО РОБОТИ У НОВОМУ 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ТА В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД
На виконання наказу відділу освіти Лебединської райдержадміністрації від 02.07.2014 № 223-ОД «Про здійснення огляду-конкурсу готовності  закладів освіти району до роботи в новому 2014-2015 навчальному році та в осінньо-зимовий період»  у період із 4 до 7 серпня 2014 року здійснено огляд-конкурс готовності навчальних закладів району до роботи в новому 2014-2015 навчальному році та в осінньо-зимовий період.
Станом на 20 серпня 2014 року в результаті злагодженої співпраці адміністрації та трудових колективів із батьківськими та учнівськими колективами впорядковано пришкільні та спортивні майданчики: викошено траву, підбілено бордюри, пофарбовано дерева, впорядковано клумби, виконано розмітку на футбольних полях, бігових доріжках, підготовано ями для стрибків, пофарбовано спортивне обладнання.
У навчальних закладах завершено ремонтні роботи. Ряд закладів мають як надвірні туалети, так і внутрішні санітарні вузли, у перших з яких зацементовано, підбілено підлогу, побілено стіни та стелі, проведено хлорування. У внутрішніх санітарних вузлах окрім вищезазначеного пофарбовано дерев’яну та продезінфіковану кахляну підлогу. 
Спортзали, навчальні майстерні та актові зали загальноосвітніх навчальних закладів відповідають нормативним вимогам. 
Під час перевірки навчальних закладів району встановлено, що у всіх топкових та котельнях навчальних закладів проведено поточні ремонти. До опалювального сезону станом на 20 серпня готові 22 топкових і котелень закладів освіти. 
Проведено поточні ремонти окремих приміщень усіх загальноосвітніх навчальних закладів. 
Приміщень і будівель ДНЗ, ЗНЗ, що перебувають у аварійному стані чи потребують капітального ремонту, немає.
ДНЗ та ЗНЗ, що потребують ремонту внутрішніх систем опалення чи ремонту зовнішніх тепломереж, у районі немає.
Проведено поточні ремонти будівель, пандусів і сходів запасних виходів Будильського НВК за спонсорські кошти на суму 8 тис. грн. 
Виконано щорічний ремонт їдалень та харчоблоків. Витяжки, електром’ясорубки, холодильники та електроплити харчоблоків перебувають у задовільному робочому стані. Заклади забезпечено достатньою кількістю відповідної якості посуду, холодною та гарячою проточною водою, необхідною кількістю деззасобів. 
Виконано облаштування внутрішніх санітарних вузлів у Павленківському НВК за спонсорські кошти на загальну суму 45 тис. грн., М.Бобрицькому НВК за спонсорські кошти ВАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» на суму 10 тис. грн.  та реконструкцію внутрішніх санітарних вузлів у Катеринівському НВК за кошти благодійних внесків та субвенції сільської ради на загальну суму 4,5 тис. грн., Пристайлівському НВК на суму 22.7 тис. грн. та Будильському НВК за спонсорські кошти на суму 0,7 тис. грн.
Виконано поточні ремонти кабінетів медичної сестри, практичного психолога, заступників директора та методичного кабінету в Штепівському НВК за спонсорські кошти на загальну суму 5 тис. грн., приміщень ЗОШ і ДНЗ М.Бобрицького НВК на суму 15,5 тис. грн.; ремонт стелі в груповій кімнаті Голубівського ДНЗ «Голубок» за благодійні кошти на суму 6,8 тис. грн.  
Проведено часткову реконструкцію та оновлення експозицій шкільних музеїв у Михайлівській ЗОШ, Ворожбянському та Боровеньківському НВК за спонсорські кошти на суму відповідно 3 тис. грн., 1,1 тис. грн. та 1 тис. грн. Для музею Михайлівської ЗОШ випускники закладу подарували 2 килимові доріжки.
Облаштовано пандус у Боровеньківському НВК.
Виконано заміну огорожі Будильського НВК за спонсорські кошти на суму 7 тис. грн., М.Бобрицького НВК; частковий ремонт огорожі Голубівської, Межиріцької ЗОШ, Михайлівського ДНЗ «Орлятко».
Проведено ремонт і фарбування ігрового та спортивного майданчиків Будильського, Павленківського, Боровеньківського, Червленівського НВК, Голубівського ДНЗ «Голубок».
Виконано заміну фільтрів водопостачання Межиріцької ЗОШ.
Проведено ремонт електроплит Червленівського НВК.
Здійснено заміну трьох внутрішніх дверей Михайлівської ЗОШ за благодійні кошти на суму 2,1 тис. грн., та двох ухідних дверей Боровеньківського НВК за спонсорські кошти на суму 350 грн.
Із метою впровадження енергозберігаючих технологій у закладах освіти району проводяться роботи щодо заміни віконних блоків (Михайлівський ДНЗ «Орлятко» - 22 шт. на суму 46 тис. грн. за кошти сільського бюджету) на загальну суму тис. грн. Триває робота щодо заміни 30 віконних блоків у Ворожбянському НВК на суму 85 тис. грн. за кошти субвенції сільської ради та спонсорські (ТОВ «Ворожбалатінвест») і двох вікон у В.Висторопському НВК на суму 5 тис. грн. спонсорських коштів. 
Виконано заміну підлоги в ігровій кімнаті Михайлівського ДНЗ «Орлятко» на суму 4,5 тис. грн. за кошти сільської ради.
Замінено лінолеумне покриття в коридорах Межиріцького ДНЗ «Берізка» за кошти сільського бюджету на суму 10,5 тис. грн., Михайлівського ДНЗ «Орлятко» на суму 2,5 тис. грн. за спонсорські кошти; Михайлівської ЗОШ за спонсорські кошти на суму 4,9 тис. грн., Боровеньківського НВК за спонсорські кошти на суму 1 тис. грн., кабінеті німецької мови Павленківського НВК на суму 8 тис. грн. Придбано килимове покриття для ігрової кімнати Будильського ДНЗ «Зірочка» на суму 950 грн. за благодійні кошти. 
Придбано та замінено дошку в кабінеті німецької мови, жалюзі на суму 2 тис. грн. у Павленківському НВК. Виконано ремонт і оновлення шкільних меблів Голубівської, Межиріцької ЗОШ.
Проведено заміну панелей у двох класних кімнатах Голубівської ЗОШ на суму 4 тис. грн.
Оновлено гардини та замінено карнизи в деяких приміщеннях Голубівської ЗОШ на суму 5 тис. грн.,  Будильського ДНЗ «Зірочка», Михайлівського ДНЗ «Орлятко», Гринцівського НВК на суму 1,8 тис. грн., Пристайлівського НВК на суму 2,5 тис. грн.,  Червленівського НВК.
Замінено шпалери у кількох приміщеннях Голубівської ЗОШ, Гринцівського, Катеринівського, Пристайлівського, В. Висторопського, Червленівського НВК,  Голубівського ДНЗ «Голубок», Михайлівського ДНЗ «Орлятко».
Придбано обладнання та інвентар для  Голубівської ЗОШ на суму 6 тис. грн.; обладнання, літературу та інвентар, дитячі меблі, посуд для їдальні Межиріцького ДНЗ «Берізка» на суму 13,3 тис. грн. 
У 2014 році відділом освіти, молоді та спорту Лебединської РДА було проведено процедуру закупівлі природного газу та укладено договір на суму 1948,8 тис. грн. Загальна сума запланованих витрат на енергоносії – 3128,1 тис. грн. 
Із метою підготовки закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період сформовано списки операторів, газослюсарів, відповідальних за газове господарство для переатестації в Сумському навчальному комбінаті. Закладено кошти на обслуговування ШРП у сумі 36 тис. грн.  
Із метою забезпечення дошкільних навчальних закладів придбано 15 дитячих матраців для ДНЗ В.Висторопського НВК на суму 1.25 тис. грн. спонсорської допомоги.
Організованого підвезення до закладів освіти району потребували 418 учнів. Усі вони під’їжджають 16 шкільними автобусами, придбаними за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. Одну транспортну одиницю надано в користування районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Таким чином, потребу в шкільних автобусах у районі забезпечено стовідсотково. 
Категорія: Підготовка до нового навчального року | Додав: osvita (09.10.2014)
Переглядів: 527 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Президент України
Верховна рада
Урядовий портал
Сумська ОДА
Сумська облрада
Лебединська РДА
Районна рада
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz